Sepetim

0

Boş

Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik

 

Üyelerimizin-Müşterilerimizin Ahmet Burak (Bundan sonra www.trihome.com.tr olarak anılacaktır.) ("Sitemiz") üyeliği, verdiği bilgilerin gizliliği, korunması ile ilgili işlemleri ve Sitemiz ‘den satışlara ilişkin diğer hususlarda aşağıdaki cari esaslar benimsenmiştir.

 • Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre www.trihome.com.tr ve/veya ilgili Kart Kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları'nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler www.trihome.com.tr tarafından görülmez ve kaydedilmez).
 • Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.
 • Üyelerimize-Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri ve diğer bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin www.trihome.com.tr ve iş ortakları ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım-reklam, promosyon, iletişim, satış-pazarlama ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, www.trihome.com.tr ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hallerde-yerlerde paylaşılabilir ve kullanılabilir.
 • Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan www.trihome.com.tr sorumlu değildir.
 • Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda www.trihome.com.tr ile anlaşmasına göre üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları www.trihome.com.tr.'a aittir.
 • Kullanılmamış olsa dahi Müşterilerimizin özel istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda üretilen (üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye/kişisel ihtiyaçlara özel hale getirilenler dahil) mallar, niteliği itibariyle iadeye elverişli olmayan veya çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar (bilhassa ve yine tüketici tarafından kullanılmamış dahi olsa ambalajı açılmış veya hasar görmüş vb.) ürünler iade alınmaz.
 • www.trihome.com.tr üzerinden satın alınan ürünler için bu husustaki uygulama şartlarımız dahilinde para iadesi mümkün olan hallerde ürün idesi www.trihome.com.tr ‘ye yapılmalıdır.
 • www.trihome.com.tr 'dan satın almış olduğunuz ürünlerin bu husustaki uygulama şartlarımız dahilinde iadesi mümkün olan hallerde ürün mukabili tüm www.trihome.com.tr'dan ürün için ödediğiniz tutarı aşmamak üzere iade çeki alabilir ve bu iade çeklerini www.trihome.com.tr.'un web sitesi www.www.trihome.com.tr'da istediğiniz ürünlerde ve istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. İade Çekleri mukabili para ödemesi yapılmamaktadır.
 • İade edilecek ürünler için fatura ibraz etmek zorunludur.
 • Sitemizden sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisine gönderim yapılmaktadır.
 • Sitemizden alışverişlerinizde her işlem sırasında göreğiniz ilgili uzak mesafeli satış sözleşmesi-teslimat politikası da geçerli olacaktır.
 • Ek bilgi almak istediğiniz konularda Sitemizde belirtilen iletişim yolları ile www.trihome.com.tr 'a danışabilirsiniz.